Fenerbahçe Maçları Dukan Diyeti

Geri git   Fenerbahçe Maçları > Avrupa ve Dünya'dan Futbol > Transfer Haberleri

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Edu'dan kötü haber MaxidaTa Fenerbahçeden Haberler 0 04-07-2009 10:06 PM
Fenerbahçe'ye üzücü haber Fenerbahçe Fenerbahçeden Haberler 0 03-03-2009 09:24 PM
Fenerbahçeye iyi haber Fenerbahçe Fenerbahçeden Haberler 0 12-17-2008 10:34 PM

Seçenekler Stil
Alt 03-05-2009, 09:55 PM
admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
admin admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yönetici

Standart Deivid'den İyi Haber

Brezilyalı yıldız, Fenerbahçe’de kalmak istediğini söyledi, “İçinde bulunduğum şartlardan ve ortamdan çok mutluyum. Güzel haberi yakında veririz” dedi

Sivasspor karşısında üçüncü golü atan Deivid de Souza, maç sonrası ilginç açıklamalar yaptı.
Brezilyalı yıldız, “Bu maç bizim için çok önemliydi. Önemli bir rakibe ve ligin liderine karşı oynadık. Fırsatlar yakaladık, bazılarını değerlendirdik, bazılarını da değerlendiremedik. Sonuçta 3-1 kazandık. Rakibimize saygı duyduk ve böyle de yapmaya devam edeceğiz. Sivas’a karşı oynadığımız iki maçta da kalitemizi gösterdik. Bu hafta Kayserispor ile karşı karşıya geleceğiz. Çıkışımızı sürdürmek için bu maçı da kazanmalıyız” dedi.
Transferi ile ilgili de konuşan Deivid, “Ben burada kalmak istiyorum. Bu ülkeden, içinde bulunduğum şartlardan ve ortamdan çok mutluyum. Kısa zamanda kulübümle anlaşırız ve bu güzel haberi de insanlara yayarız. Şu an futbola odaklandım. Attığım golden sonra bebek sallama sevinci yaptım. Bacanağımla konuştum ve eşinin hamile kaldığını öğrendim. Gol atarsan Bebeto’nun 1994 Dünya Kupası’ndaki gol sevincini yaparsın bana demişti. Ben de bu sevinci yaptım” diye konuştu.

Kaynak : milliyet
5 Mart 2009

Seçenekler
Stil