Fenerbahçe Maçları Dukan Diyeti

Geri git   Fenerbahçe Maçları > Fenerbahçe Futbol Kulübü > Fenerbahçeden Haberler

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Aragones'ten açıklama.. MaxidaTa Fenerbahçeden Haberler 0 04-23-2009 12:08 AM
Lugano'dan açıklama MaxidaTa Fenerbahçeden Haberler 0 04-21-2009 11:49 PM
Selçuk'tan açıklama.. MaxidaTa Fenerbahçeden Haberler 0 04-14-2009 10:49 PM
Aragonesten açıklama istenecek MaxidaTa Fenerbahçeden Haberler 0 03-25-2009 08:31 PM
Mahmut Uslu'dan açıklama.. MaxidaTa Fenerbahçeden Haberler 0 03-22-2009 12:22 AM

Seçenekler Stil
Alt 04-13-2009, 07:05 PM
MaxidaTa MaxidaTa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Standart Hooijdonk'tan açıklama

Fenerbahçemizin maçını yorumlayan eski futbolcumuz Pierre Van Hooijdonk "Türkiye'ye geldiğim zaman her zaman büyük heyecan duyuyorum. Beni herkes çok seviyor. Sadece Fenerbahçeliler değil, tüm taraftarlardan büyük ilgi görüyorum. Bu defa da aynı ilgiyi gördüğüm için çok mutluyum. Derbi karşılaşmaları benim için çok özel. Yüreğim ayrı bir heyecan yaşıyor. Derbi öncesinde maçın 1-1 sona ereceğini düşünüyordum ama iki taraf da son vuruşları yapamayınca karşılaşma 0-0 sona erdi. İki taraf için de çok kritik bir karşılaşmaydı. Kazanan yola devam edecek, kaybeden şampiyonluğu unutacaktı. Bu durum iki takımın futbolcuları üzerinde de ciddi baskı oluşturdu.
Galatasaray saha ve seyirci avantajıyla maça iyi başladı. Sahanın her yerinde pres yaparak topa hakim olmaya çalıştı. Bu dakikalarda Fenerbahçe orta sahası etkili değildi. Sadece Emre ayakta kalan isimdi. İlk yarıda Galatasaray, ikinci yarının başında Fenerbahçe göze hoş gelen futbol oynadı. Ancak kısır ataklar gol getirmedi. Alex'in olmaması Fenerbahçe'nin futbolunu olumsuz yönde etkilerken, Galatasaray, Cassio Lincoln'u fazla aramadı. Çünkü kaliteli başka oyuncuları da var. Ayrıca Lincoln oyuna girdikten sonra Fenerbahçe daha çok pozisyona girdi.İlk yarının bitmesine saniyeler kala Selçuk'u oyundan almak bence büyük hataydı. Bu oyuncunun büyük moral bozukluğu yaşamasına neden olur. İki takım da hem şampiyonluğu hem de ikişer oyuncusunu kaybetti. İlk yarı bir nevi ama ikinci yarıda ortada futbol adına güzellikler yoktu. Maçın sonunda yaşanan olaylar ise iki takım oyuncularına da hiç yakışmadı. Emre maçın yıldızıydı, bana göre. Galatasaray'da ise Mehmet Topal iyiydi. Arda'ya gelince... Fizik ve kalite olarak hazır ama mantalite ve kafa olarak dünya çapında büyük bir kulübe hazır değil." şeklinde konuştuç
Alt 04-27-2013, 09:53 PM
Ahmetfb Ahmetfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Pierre Van Hooijdonk serbest vuruşları nasıldı ama ?

Seçenekler
Stil